کملر ، محصولات نوآورانه و با دقت بالا را در کنار ابزار تولید می کند. کملر ، به عنوان تولیدکننده ابزار گیرهاسالهاست که به دلیل کیفیت بالا و نو آوری بالاتر از حد متوسط دارای تجارت های چند منظوره بوده و در بازارهای بین المللی حضور داشته ایم.
Guhring، خط تولید کاملی از ابزار و سیستمهای نگه دارنده ارائه میدهد. نگه دارنده ابزارالات که توسط این شرکت در خط GM300 ارائه شده است، شامل HSK، SK، Iso- Taper DIN، BT- Taper و آداپتورهای مستقیم میباشد.
شرکت یامادا (YAMADA) بیش از یک قرن پیش در کشور ژاپن تاسیس و وارد حوزه تولید تجهیزات انتقال سیالات و تولید پمپ دیافراگمی شده است .شرکت یامادا یکی از پیشروان و شناخته ترین شرکت های حوزه تولید پمپ های پنوماتیک در جهان می باشد. مقر اصلی شرکت یامادا (YAMADA) در کشور ژاپن است . ولی شرکت یک پایگاه قدرتمند در آمریکا دارد که مرکز توسعه ، پشتیبانی و تحقیقات می باشد.
Somta Tools در طراحی و ساخت ابزارهای استاندارد و سفارشی برای بازارهای صنعتی و "do it your self" تخصص دارد. دسته بندی محصولات را می توان به عنوان مته ها، برش ها، ریمرها، ابزارهای رزوه کاری و ابزارها خلاصه کرد که در طیف وسیعی از اندازه ها با استفاده از مواد مختلف (HSS و کاربید جامد) و پوشش های سطح PVD برای افزایش عمر سایش ساخته می شوند.
In July 2017, the project "Technological evolution of the production line of precision carbide cutting tools" was listed in the third category of Make Hunan Strong. In July 2017, Huarui was considered as a new material manufacturing company. Its standalone product HARDSTONE, winner of the 2017 Ringier Technology Innovation Award, is the only domestic company to receive the award in China.